fbpx

Ubezpieczenia pojazdów Gdańsk

Decydując się na naszą pomoc w wyborze najlepszych ubezpieczeń, możesz liczyć na:
Prostotę

Naszą misją jest to, by ubezpieczenie było dla Ciebie jasne i oczywiste!

Szeroką ofertę

Nie chcemy, byś Ty musiał dostosować się do ubezpieczenia. To ono ma dostosować się do Ciebie.

Dokładną analizę

Cena ma być niska, a zakres ochrony jak najlepszy i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wsparcie na każdym kroku

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Ubezpieczenie samochodu w Gdańsku
Ubezpieczenie OC (odpowiedzialności cywilnej) jest obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne dla wszystkich właścicieli pojazdów mechanicznych. Odnosi się do szkód powstałych w związku z ruchem pojazdu – np. wskutek kolizji, potrącenia czy wypadku drogowego. Za przerwy w ciągłości ubezpieczenia OC przewiduje się wręcz kary. Każdy kierowca dbający o bezpieczeństwo swoje i wszystkich pasażerów, jak również komfort jazdy, powinien rozważyć jednak wykupienie ubezpieczeń dodatkowych. Ubezpieczenie OC chroni nas wówczas, gdy wskutek użytkowania pojazdu wyrządzimy szkodę innemu uczestnikowi ruchu drogowego (zarówno szkodę osobistą, np. zdrowotną, jak i szkodę majątkową, rzeczową). Innymi słowy, ubezpieczenie OC chroni majątek sprawcy zdarzenia oraz gwarantuje poszkodowanemu zaspokojenie wszelkich roszczeń. To ubezpieczyciel wypłaci poszkodowanej osobie odszkodowanie i pokryje koszty ewentualnych napraw. OC jest obowiązkowe dla każdego pojazdu mechanicznego, bez względu na to czy aktualnie z niego korzystamy czy stoi dłuższy czas nieużywany. Coraz więcej Towarzystw Ubezpieczeniowych oferuje również tzw. bezpośrednią likwidację szkód. jej celem jest przyspieszenie wypłaty odszkodowania – osoba poszkodowana może zgłosić się do swojej firmy ubezpieczeniowej, a nie do firmy sprawcy. Warto spytać o taką możliwość podczas podpisywania umowy.

Dodatkowe ubezpieczenie samochodu w Gdańsku

Poza ubezpieczeniem OC warto rozważyć dodatkowy zakup innych rodzajów ubezpieczeń, w zależności od oczekiwań, potrzeb, stylu jazdy i innych czynników. Są to:
  • ubezpieczenie AC (Autocasco) – dobrowolna polisa gwarantująca właścicielowi pojazdu zwrot kosztów naprawy samochodu lub kosztów związanych nawet z jego kradzieżą. Towarzystwo ubezpieczeniowe ma obowiązek pokryć koszty naprawy nawet w przypadku, gdy podczas parkowania samodzielnie zarysujemy swój własny samochód (nie każdy pojazd można jednak ubezpieczyć w ten sposób, dotyczy do zwłaszcza tych starszych)
  • ubezpieczenie NNW – dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne zapewniające kompleksowe wsparcie w razie wypadku. Ubezpieczyciel pokrywa koszty leczenia, natomiast w razie śmierci pomoc finansową otrzymuje rodzina. NNW może obejmować wszystkich pasażerów pojazdu, którzy doznają uszczerbku na zdrowiu podczas kolizji czy wypadku
  • ubezpieczenie Assistance – polisa gwarantująca pomoc na drodze, np. w sytuacji nagłej awarii pojazdu w trasie. Ubezpieczyciel zapewnia pomoc drogową, holowanie, auto zastępcze
Obowiązkowe ubezpieczenie to podstawa, jednak dodatkowe, dobrowolne polisy zapewniają komfort i sprawiają, że bez obaw możemy poruszać się po drogach. Warto skontaktować się z profesjonalnym Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Specjaliści za pomocą kalkulatora i obliczeń ustalą średnią cenę składki, jaką należy zapłacić za wybrany pakiet ubezpieczeń.

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Na ostateczny koszt ubezpieczenia wpływa wiele czynników – młody kierowca zapłaci więcej niż wieloletni, doświadczony kierowca. Podobnie im większa moc i pojemność silnika, tym droższe będzie ubezpieczenie OC i AC, a także każde inne. Cena ta będzie zależeć jednak dodatkowo od wieku i doświadczenia kierowcy, marki pojazdu, stanu technicznego auta, a nawet roku jego produkcji czy miejsca zamieszkania. Pod uwagę bierze się również historię wypadkową właściciela pojazdu. Aby kupić tanie ubezpieczenie OC samochodu warto skontaktować się ze specjalistą, który porówna oferty różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych i wybierze polisę OC najlepszą dla danego kierowcy. Dzięki temu można liczyć na atrakcyjne ceny polisy.
Dlaczego my?
UNa pierwszym miejscu jest dla nas dobro klienta, dlatego chcemy chronić to, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Jeśli kupujesz auto, to Twoim pierwszym krokiem jest rejestracja. I słusznie! Równie ważnym zadaniem jest wybranie najlepszego ubezpieczenia. To podstawa tego, by wyjechać na drogę i móc cieszyć się z własnych czterech kół. 

Jesteśmy tu, by pomóc Ci wybrać najlepsze – dostosowane tylko do Ciebie – ubezpieczenie komunikacyjne. Musisz wiedzieć, na co się decydujesz i co wchodzi w zakres ochrony. Tu nie ma miejsca na niewiedzę i domysły. Brak odpowiedniej polisy może oznaczać duże kłopoty, ale nie martw się – nie pozwolimy Cię skrzywdzić 

W kwestii ubezpieczeń często spotykany jest ten sam zakres ochrony z różnicą cenową. Podstawa to OC, które chroni wszystkim osoby, które mogą zostać poszkodowane wskutek wypadku spowodowanego przez pojazd osoby ubezpieczonej. W przypadku OC warto kupić polisę tam, gdzie jest ona najtańsza – zgodnie z parametrami auta i informacjami o Tobie. Porównamy propozycje ubezpieczycieli tak,  by znaleźć ofertę najkorzystniejszą dla Ciebie. Twój każdy kilometr na drodze wymaga odpowiedniego zabezpieczenia – bez zbędnego przepłacania. 

Poza podstawową ochroną pomożemy Ci również wtedy, kiedy zdecydujesz się na szerszy zakres i dodatkowe zabezpieczenia. Masz do wyboru:

Minicasco

Pod tym pojęciem kryje się polisa podobna do autocasco, ale o okrojonym zakresie.

AC

Ochrona, którą możesz objąć swój samochód oraz jego wyposażenie standardowe i dodatkowe przed kradzieżą, zniszczeniem lub uszkodzeniem.

Assistance

To kolejne dobrowolne ubezpieczenie, zapewniające ubezpieczonemu określony rodzaj pomocy – serwisową, medyczną, informacyjną.

NNW

rodzaj ubezpieczenia osobowego, w którym ochroną objęte jest życie lub zdrowie człowieka.

Ubezpieczenia majątkowe - z dbałością o to, co do Ciebie należy

Doskonale wiemy, że na swój majątek pracujesz często całe życie. Zdobyty status materialny to efekt wielu lat ogromnego poświęcenia. Aż ciężko wyobrazić sobie, że to wszystko można stracić. Nie pozwolimy pozostawić Twojego majątku bez ochrony. Nawet w przypadku przykrych zdarzeń, możesz to wszystko bardzo szybko odzyskać – dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu. 

Nieprzyjemne sytuacje losowe mogą zdarzyć się każdemu i zawsze są niespodziewane, dlatego pomożemy Ci wybrać polisę dotyczącą różnych sfer Twojego życia – tak, by chroniła jak najlepiej to, co jest dla Ciebie ważne. 

Ubezpieczenie majątkowe to bardzo szeroki zakres usług, a kluczowe w jego doborze jest odpowiednie dopasowanie. Przeznaczone jest zarówno dla osób indywidualnych jak i korporacyjnych, a jego zakres zależy od przedmiotu ochrony oraz rodzaju ryzyka. 

Gama rozwiązań ubezpieczeniowych jest tak różnorodna, że skutki zdarzeń niepożądanych mogą być tylko chwilowe, a Ty szybko odzyskasz to, co do Ciebie należy.  Konsulat z naszej firmy pomoże Ci wybrać najlepszą ochronę!

Ubezpieczenia prywatne - by chronić Twój czas i zdrowie

Kilkumiesięczne czy nawet kilkuletnie oczekiwania na operację, zabieg czy zwykłą wizytę u specjalisty… To nie żart – to polskie realia! Tak to wygląda, jeśli zdecydujesz się liczyć tylko na NFZ.

Rozwiązaniem jest posiadanie prywatnej polisy zdrowotnej, która znacząco usprawni korzystanie z wszelkich usług medycznych, zapewnia wysoką jakość opieki medycznej  i szeroki dostęp do specjalistów. Niewielka opłata miesięczna (w porównaniu do zwykłych wizyt prywatnych, które zazwyczaj kosztują kilkaset złotych) pozwoli Ci zyskać całkowity komfort życia i dostęp do lekarzy bez czekania w gigantycznych kolejkach – zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Możliwe korzyści i ułatwienia zależą od wyboru ubezpieczenia, a wysokość miesięcznej stawki zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych. To niewiele, kiedy stajesz w obliczu decyzji związanych ze zdrowiem Twoim i Twoich bliskich. Dobór ubezpieczeń prywatnych to jedna z naszych specjalności, dlatego dzięki współpracy z Auto Rejestr możesz liczyć na to, że zyskasz spersonalizowaną ofertę ochrony u najlepszych ubezpieczycieli.

Współpracujemy z:
Gdańsk

Jaśkowa Dolina 11A/1, 80-252 Gdańsk
tel.: +48 608 723 482

Gdynia

ul. Portowa 9 lok.3, 81-350 Gdynia
+48 792 878 256

Słupsk

Aleja Zwycięstwa 4, 76-200 Słupsk
tel.: +48 660 104 540