fbpx

Ubezpieczenia pojazdów

Decydując się na naszą pomoc w wyborze najlepszych ubezpieczeń, możesz liczyć na:
Prostotę

Naszą misją jest to, by ubezpieczenie było dla Ciebie jasne i oczywiste!

Szeroką ofertę

Nie chcemy, byś Ty musiał dostosować się do ubezpieczenia. To ono ma dostosować się do Ciebie.

Dokładną analizę

Cena ma być niska, a zakres ochrony jak najlepszy i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wsparcie na każdym kroku

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Z myślą o Tobie i Twoim całkowitym bezpieczeństwie
Zasługujesz na to, by móc czuć się bezpiecznie w każdej sferze swojego życia, dlatego poza oferowaniem kompleksowych usług w zakresie rejestracji aut, w pełni profesjonalnie zadbamy również o Twój spokojny sen. Wychodząc naprzeciw najgłębszym ludzkim potrzebom, pomożemy Ci dostosować skuteczną ochronę do Twoich indywidualnych wymagań. Współpracujemy z jednymi z najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, dzięki czemu wszystkie ważne sprawy załatwisz w jednym miejscu – w naszej siedzibie. Nie musisz tracić więcej czasu na odwiedzanie różnych placówek tylko po to, by znaleźć dla siebie najlepszą ochronę. To bywa demotywujące. Zajmiemy się tym za Ciebie – porównamy ceny i zakresy ubezpieczeń tak, by oferta była skrojona indywidualnie na Twoją miarę, a wszystkie potrzebne świadczenia wypłacone jak najszybciej. Porzuć negatywne myślenie o ubezpieczeniach i ubezpieczycielach. Naszym celem, jako pośrednika między Tobą, a towarzystwem,  jest przede wszystkim zapewnienie Ci komfortu życia. Stawiamy na całkowitą pewność, że Twoje bezpieczeństwo jest w dobrych rękach.
Dlaczego my?
Na pierwszym miejscu jest dla nas dobro klienta, dlatego chcemy chronić to, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Jeśli kupujesz auto, to Twoim pierwszym krokiem jest rejestracja. I słusznie! Równie ważnym zadaniem jest wybranie najlepszego ubezpieczenia. To podstawa tego, by wyjechać na drogę i móc cieszyć się z własnych czterech kół. 

Jesteśmy tu, by pomóc Ci wybrać najlepsze – dostosowane tylko do Ciebie – ubezpieczenie komunikacyjne. Musisz wiedzieć, na co się decydujesz i co wchodzi w zakres ochrony. Tu nie ma miejsca na niewiedzę i domysły. Brak odpowiedniej polisy może oznaczać duże kłopoty, ale nie martw się – nie pozwolimy Cię skrzywdzić 

W kwestii ubezpieczeń często spotykany jest ten sam zakres ochrony z różnicą cenową. Podstawa to OC, które chroni wszystkim osoby, które mogą zostać poszkodowane wskutek wypadku spowodowanego przez pojazd osoby ubezpieczonej.W przypadku OC warto kupić polisę tam, gdzie jest ona najtańsza – zgodnie z parametrami auta i informacjami o Tobie. Porównamy propozycje ubezpieczycieli tak,  by znaleźć ofertę najkorzystniejszą dla Ciebie. Twój każdy kilometr na drodze wymaga odpowiedniego zabezpieczenia – bez zbędnego przepłacania. 

Poza podstawową ochroną pomożemy Ci również wtedy, kiedy zdecydujesz się na szerszy zakres i dodatkowe zabezpieczenia. Masz do wyboru:

Minicasco

Pod tym pojęciem kryje się polisa podobna do autocasco, ale o okrojonym zakresie.

AC

Ochrona, którą możesz objąć swój samochód oraz jego wyposażenie standardowe i dodatkowe przed kradzieżą, zniszczeniem lub uszkodzeniem.

Assistance

To kolejne dobrowolne ubezpieczenie, zapewniające ubezpieczonemu określony rodzaj pomocy – serwisową, medyczną, informacyjną.

NNW

rodzaj ubezpieczenia osobowego, w którym ochroną objęte jest życie lub zdrowie człowieka.

Ubezpieczenia majątkowe - z dbałością o to, co do Ciebie należy

Doskonale wiemy, że na swój majątek pracujesz często całe życie. Zdobyty status materialny to efekt wielu lat ogromnego poświęcenia. Aż ciężko wyobrazić sobie, że to wszystko można stracić. Nie pozwolimy pozostawić Twojego majątku bez ochrony. Nawet w przypadku przykrych zdarzeń, możesz to wszystko bardzo szybko odzyskać – dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu. 

Nieprzyjemne sytuacje losowe mogą zdarzyć się każdemu i zawsze są niespodziewane, dlatego pomożemy Ci wybrać polisę dotyczącą różnych sfer Twojego życia – tak, by chroniła jak najlepiej to, co jest dla Ciebie ważne. 

Ubezpieczenie majątkowe to bardzo szeroki zakres usług, a kluczowe w jego doborze jest odpowiednie dopasowanie. Przeznaczone jest zarówno dla osób indywidualnych jak i korporacyjnych, a jego zakres zależy od przedmiotu ochrony oraz rodzaju ryzyka. 

Gama rozwiązań ubezpieczeniowych jest tak różnorodna, że skutki zdarzeń niepożądanych mogą być tylko chwilowe, a Ty szybko odzyskasz to, co do Ciebie należy.  Konsulat z naszej firmy pomoże Ci wybrać najlepszą ochronę!

Ubezpieczenia prywatne - by chronić Twój czas i zdrowie

Kilkumiesięczne czy nawet kilkuletnie oczekiwania na operację, zabieg czy zwykłą wizytę u specjalisty… To nie żart – to polskie realia! Tak to wygląda, jeśli zdecydujesz się liczyć tylko na NFZ.

Rozwiązaniem jest posiadanie prywatnej polisy zdrowotnej, która znacząco usprawni korzystanie z wszelkich usług medycznych, zapewnia wysoką jakość opieki medycznej  i szeroki dostęp do specjalistów. Niewielka opłata miesięczna (w porównaniu do zwykłych wizyt prywatnych, które zazwyczaj kosztują kilkaset złotych) pozwoli Ci zyskać całkowity komfort życia i dostęp do lekarzy bez czekania w gigantycznych kolejkach – zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Możliwe korzyści i ułatwienia zależą od wyboru ubezpieczenia, a wysokość miesięcznej stawki zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych. To niewiele, kiedy stajesz w obliczu decyzji związanych ze zdrowiem Twoim i Twoich bliskich. Dobór ubezpieczeń prywatnych to jedna z naszych specjalności, dlatego dzięki współpracy z Auto Rejestr możesz liczyć na to, że zyskasz spersonalizowaną ofertę ochrony u najlepszych ubezpieczycieli.

Współpracujemy z:
Gdańsk

Jaśkowa Dolina 11A/1, 80-252 Gdańsk
tel.: +48 608 723 482

Gdynia

ul. Portowa 9 lok.3, 81-350 Gdynia
+48 792 878 256

Słupsk

Aleja Zwycięstwa 4, 76-200 Słupsk
tel.: +48 660 104 540